O značce Dr. Mayer

O značce Doctor Mayer

Po téměř deseti letech zkušeností a rozhovorů s profesionály v oboru ústní péče jsme došli k názoru, že v této oblasti je značný prostor pro zlepšení.

Rozhodli jsme se vybudovat značku, se kterou budou spotřebitelé spokojeni a každý si u ní vybere. Dali jsme dohromady projektový tým složený ze špičkových odborníků ve svých oborech, od průmyslových návrhářů přes marketingové specialisty po ty nejlepší zubní techniky. Po mnoha hodinách usilovné práce se nám nakonec podařilo vytvořit ten správný mix. Tak se zrodila značka DR. MAYER.

Značka DR. MAYER rychle získala vedoucí pozici v sektoru zubních pomůcek pro domácí i odborné použití a naše výrobky zaznamenaly okamžitý úspěch. Podařilo se nám dosáhnout své vize a vytvořit značku vyšší třídy dostupnou za přiměřené ceny. Ať si již z našich výrobků vyberete jakýkoliv, zaručujeme, že se svou volbou budete spokojeni. Naše vysoké výrobní standardy a neustálé zdokonalování výrobků nám umožňují nabídnout nepřekonatelnou kvalitu. Naším cílem je zajistit vám dokonalý úsměv!

 

DR. MAYER. Navrženo profesionály přímo pro Vás.